O firmie

Firma działa od 1997 r. w dziedzinie projektowania, produkcji i montażu wentylacji i klimatyzacji. Od tego czasu firma zrealizowała kilkaset różnego typu obiektów w całej Polsce (placówki handlowe, supermarkety, hale przemysłowe, obiekty przemysłu spożywczego). Ostatnie realizacje to: Cebal Tuba Łódź, Merloni Łódź, COM 40 Limited Skalmierzyce, Dr Irena Eris Piaseczno, Sun Garden Malanów, Big Star Kalisz, Winiary Kalisz, kryte pływalnie Złotów, Kartuzy. 

Wykonujemy kompleksowe realizacje „pod klucz” instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania powietrznego, czyszczenie kanałów wentylacyjnych oraz prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zamontowanych urządzeń.

Doświadczona kadra inżynieryjno-techniczna oraz specjalistyczny sprzęt w zakresie projektowania, pomiarów i wykonawstwa, gwarantuje wysoką jakość naszych usług.
Bliska współpraca z Austriacką Firmą Hofman Maculam i Swatek & Cerny oraz Mannesman pozwoliła nam zdobyć niezbędne doświadczenie w montażu central i kanałów wentylacyjnych oraz w prowadzeniu rozruchu i regulacji instalacji wentylacji.

Wysoką jakość wykonywanych prac gwarantuje wdrożony w firmie System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000.

Rezultatem działalności firmy są liczne instalacje wentylacyjne oddane do użytku, które pracują bez zakłóceń.

Firma wykonuje instalacje wentylacji i klimatyzacji wg dostarczonej dokumentacji lub może wykonać dokumentację techniczną we własnym biurze projektowym. Zakres i termin realizacji zlecenia do uzgodnienia z Inwestorem. Posiadamy odpowiedni park maszynowy do produkcji kanałów wentylacyjnych w połączeniach systemu Gephard. Grupy monterskie przygotowane są do montażu kanałów wentylacyjnych, wentylatorów oraz central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w każdych warunkach.

Pozostając do Państwa dyspozycji jestem gotowy udzielić wszelkich dodatkowych informacji.

Z poważaniem
Tomasz Kędzia

Wentylacja 

jest to cyrkulacja powietrza, z reguły pomiędzy pomieszczeniami a przestrzenią na zewnątrz. Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie czy zwierzęta, dopływające z zewnątrz powietrze zapewnia wymianę zużytego i zanieczyszczonego na świeże, niezbędne do oddychania oraz prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzeń zużywających powietrze. Jest to szczególnie ważne w sytuacji dodatkowych zanieczyszczeń takich jak opary substancji chemicznych, pyły, itp

   home  |  o firmie  |  realizacje  |  dojazd  |  kontakt  
 Realizacja telvicom.info Copyright © 2006 IZOWENT