Projektowanie

Projektujemy systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne. Gruntowna wiedza, doświadczona kadra, a także profesjonalny sprzęt w zakresie projektowania są gwarancją usług o najwyższej jakości.

Serwis

Oferujemy również usługi serwisowe i konserwacyjne dla istniejących instalacji wentylacyjnych, co pozwala na ich utrzymanie w dobrej kondycji przez wiele lat. Dzięki regularnym przeglądom i konserwacjom można uniknąć awarii i zapewnić odpowiednie warunki pracy i pobytu w budynkach.

Kompleksowość

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej i kompleksowej usługi w zakresie instalacji wentylacyjnych, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie doradzą i wykonają dla Ciebie projekt dopasowany do Twoich potrzeb i wymagań.

Czyszczenie kanałów wentylacyjnych

Jedną z usług oferowaną na rynku jest usługa mechanicznego czyszczenia wentylacji przy pomocy urządzenia czyszczącego Special Cleaner 30 Multi, urządzenia podciśnieniowego Hepa Clean 4000 i urządzenia czyszczącego Rotobrush BrushBeast

Dezynfekcja kanałów wentylacyjnych

Dezynfekcję kanałówwentylacyjnych firma prowadzi metodą zamgławiania. Używane środki do dezynfekcji to Virusolve i Cagrosept.. Środki te posiadają atesty do stosowania w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Inspekcja kamerą

Firma Izowent posiada również kamerę inspekcyjną, przy pomocy której wykonuje dokumentację w formie zdjęć przed i po czyszczeniu kanałów wentylacyjnych.

Pozostałe usługi

IZOLACJA TERMICZNA 
Firma montuje izolacje termiczne rurociągów i zbiorników.

POMIARY SKUTECZNOŚCI 
Firma wykonuje pomiary skuteczności instalacji wentylacji.

PRACE NA WYSOKOŚCI 
Firma posiada uprawnienia alpinistyczne do prac na wysokościach.

CZYSZCZENIE I DEZYNFEKCJA ZBIORNIKÓW 
Firma wykonuje usługi czyszczenia i dezynfekcji zbiorników do czego posiada niezbędny sprzęt
( detektor tlenu, maski i butle tlenowe, wciągarki atestowane ) i uprawnienia .

WYCISZENIA 
Firma wykonuje usługi wyciszenia sprzętu ( np. sprężarki ) lub całych pomieszczeń sprężarkowni